az-ubytovani.info *** Hotel SPA Smisek ubytovanie Praha 8

*** Hotel SPA Smisek ubytovanie Praha 8

Hotel Praha 8 SPA Smisek Hotel - Ubytovanie v Prahe 8
Hotel Smíšek
ponúka wellness a liečebné programy. K dispozícii hostia majú aj reštauráciu. Príjemný hotel, ponúka ubytovanie v pokojnej časti Prahy 8. Hostia majú všetky pamiatky a historické centrum Prahy pár minút metrom alebo električkou od hotela Smíšek. Ubytovať sa hostia môžu v dvojposteľových izbách hotelového typu a 4 apartmánoch.

Ubytovanie:
Hotel Smíšek ponúka štýlovo zariadené apartmány pre rodiny s deťmi a pohodlné dvojlôžkové izby. Moderné izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou s toaletou. Na izbách je televízia a satelit, telefón, minibar, trezor. K dispozícii nádherný bazén, whirpool, priestory pre cvičebné a terapeutické programy.

Liečba porúch a ochorení chrbtice originálnou metodikou SM-Systém chrbtica Stabilné a Mobilné. Vlastné parkovacie miesta pre osobné a dodávkové automobily. Hovoríme anglicky, nemecky a rusky.

Stravovanie:
V hoteli Smíšek sa nachádza útulná reštaurácia, ktorá ponúka jedlá z tradičnej českej i medzinárodnej kuchyne. Možnosť organizovania svadobných hostín, firemných večierkov, rautov apod. na sedenie je 40 miest. Letná terasa s romantickým výhľadom na Prahu.

Okolie:
Hotel v pokojnom prostredí a napriek tomu dobre dostupný. Kúsok od Nádražia Holešovice v smere na Tróju a Kobylisy. Metrom sa z Nádražia Holešovice dostanete za 5 min. do historického centra Prahy.

Tipy na výlet:
V najbližšom okolí je ZOO v Tróji, ktorú môžu hostia navštíviť a stráviť krásny deň s deťmi, ktoré si prehliadku zaručene užijú. Ďalej je tu Trójsky zámok, alebo známa Botanická záhrada, Výstavisko Holešovice, Stromovka. A nakoniec čerešnička historické centrum Prahy a jej skvostné pamiatky.
Hotel Praha 8 SPA Smisek - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Praha 8 SPA Smisek - hotel má reštauráciuHotel Praha 8 SPA Smisek - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 8 SPA Smisek - k dispozícii letná terasaHotel Praha 8 SPA Smisek - krytý bazén v hoteliHotel Praha 8 SPA Smisek - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Praha 8 SPA Smisek - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 8 SPA Smisek - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 8 SPA Smisek - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 8 SPA Smisek - v izbach je telefon